Menu Zamknij

Ewelina Olesiejuk

psycholog

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii, szkolenie w zakresie uzależnienia realizowane przy Centrum Pomocy Psychologicznej Rodzinie w Warszawie oraz kurs z zakresu Interwencji Kryzysowej Grupy "Arcan" w Bielsku-Białej, nr certyfikatu 46/2017/ikik. Posiadam także kwalifikacje pedagogiczne.
Ukończyłam roczny kurs Szkoły Trenerów w Katowicach rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne o szerokim zakresie umiejętności trenerskich, który doskonali m.in. warsztat Trenera Umiejętności Społeczno-Emocjonalnych. Ukończyłam również w kurs Arteterapii w Polskim Instytucie Eriksonowskim w Łodzi.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Schronisku dla Nieletnich w Gackach, jako społeczny kurator sądowy w Wydziale Rodzinnym i Nieletnich Sądu Rejonowego w Częstochowie, Miejskim Ośrodku Adopcyjno-Opiekuńczym w Częstochowie, Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Krzepicach, w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym - na Oddziale Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublińcu. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą w szkole i przedszkolu. Zajmuję się pomocą psychologiczną dla dzieci, młodzieży i ich rodziców, a także dla osób dorosłych. Prowadzę zajęcia grupowe z Treningu Umiejętności Społecznych z dziećmi i młodzieżą.